♥Simplíci♥

8. července 2009 v 14:58 | Princess of evil |  Simple plan
Punková kapela, která pochází z Kanady, vznikla v roce 1997 a tehdy u jejího zrodu stáli Pierre Bouvier, Charles Comeau, Philipe Jolicoeur a Adrian White.

Rodáci z Quebecu nejprve vystupovali pod jménem Reset, ale tehdy ještě netušili, jak osud (a z velké části i oni) zamíchají kartami ve složení této kapely.
První album vyšlo v roce 1998 a neslo název No Warries, po jehož vydání ale kapelu opouští Charles Cameau, který později zakládá jiný projekt.
Reset mezitím vydávají další album, ale odchází i Pierre Bouvier, který se záhy připojuje ke Cameauovi. Reset tedy potřebuje náhradu, a tak najmou Davida Desrosierse. Vábnička Cameauova projektu ale lapí i Desrosierse, a tak Reset opět přichází o dalšího člena.
Když se tedy přesuneme k nově vznikající kapele, ve které se toho děje evidentně víc, tak zjistíme, že chlapci mají nedhozený plán neboli jednoduchý (Simple). Pod prozatímním pojmenováním tedy tvoří první nahrávky, ovšem jméno přetrvává nadále.
I v roce 2002, kdy vychází debutové album No Pads, No Helmets... Just Balls s hity I´m Just a Kid nebo Addicted a vydávají se na turné po Americe nebo Japonsku a doprovázejí Green Day, Good Charlote nebo Avril Lavigne na jejich turné.
O dva roky později vychází Still Not Getting Any... se singly Crazy, Shut Up! Nebo Perfect World a album doprovází i stejnojmenné DVD.
Posledním počinem kapely se stalo album Simple Plan, které na sebe nechalo dlouho čekat, protože skupina chtěla i trochu zvolnit a svůj vliv měla skutečnost, že Bouvierův bratr onemocněl rakovinou, tudíž se kapela zaměřila i na osvětové projekty.


Nyní na podzim jdou kluci opět do studia, což by pro mě a jiné fans znamenalo, že by na jaře neo v létě mohla vyjít další jejich deska a sní spojené i turné....*YAHOO*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama