Skrytá láska

9. dubna 2009 v 19:05 | Princess of evil |  Frerard
tak tohle byl můj upe první frerard v životě...a myslim teda že na poprvý je to celkem ...:D:D

Tenkrát mi bylo asi 15 a měl jsem jet na dovolenou s rodiči, praštěnym bráchou Micekym, klukem kterýho upe nesnášim a jeho rodiči.

Mumlám si pro sebe: "Takhle jsem si teda prázky nepředstavoval, chtěl jsem bejt doma se svojí holkou a …" Tak pochopte mě je mi 15 a jsem jedinej od nás ze třídy kdo je ještě panic.

Po příjezdu na letiště už na nás Ierovi čekali, bohužel i s tím jejich protivným fakanem, kterýmu dali jménu Frank! "Proboha!" řekl jsem tak aby mě nikdo neslyšel.

V letadle:
Všichni nasedli do letadla a mě se stalo to nejhorší co se mohlo stát. "NEE, s váma v žádnym případě nesedim. Mickey ty chrápeš a slintáš a tebe naprosto nesnášim!" Ovšem nic jinýho mi nezbylo, atak jsem si sedl k okýnku a nevnímal ty dva tupce vedle sebe. Když v tom začal Frank křičet: "U toho okno musim bejt já, protože zvracim." "Co to plácáš?" Odpověděl jsem. "Jestli bliješ tak si sedni k uličce, ať to máš blíž k hajzlu!" Mickey raději nic neříkal, pže bych mohl ode mě dostat pěstí, ale Frankovi začaly stékat po tváři slzy. To mě ovšem naštvalo ještě víc: "Nechápu proč bulíš, tak si sem pojď sednout, kdo tě tady bude poslouchat těch pár hodin než doletíme do Malagy (to je ve Španělsku, kdyby někdo nevěděl)." "Děkuju" zašeptal Frank. "Hmm není zač" a od té chvíle už nikdo nepromluvil ani slovo.

V Malage na letišti:

" Kde jsou moje milovaný kufříky???" div se opět nerozbrečel Fee a aby toho nebylo málo ještě jsem do něj strčil se slovy: "Jsi slepej, kdyby ses podíval na jmenovku, všiml by sis že už ti tu čtvrt hodiny běhá kufr dokola." Cestu autobusem raději vynechám…

V hotelu:
První co nám rodiče po příjezdu a vybalení kufrů, který byly s prominutím těžký jako kráva a to doslova, že oni jedou zejtra s Mickeym a Ierovýma na výlet a že se vrátěj až večer, a že jestli ci tak mužu jet taky. "NEE PROBOHA JEN TO NE, ZŮSTÁVÁM V HOTELU" řekl jsem. Ovšem to jsem netušil co mě čeká moji rodiče řekli že jestli se Frankiemu nechce, že ho pohlídám já. Hrozná to představa…"chtěl jsem mít klid a místo toho tady mám hlídat nějakýho malýho parchanta?" "Ale Gee je to jen pro dnešek" řekla máma. Nezbylo mi než souhlasit aspoň že Mickeyho berou sebou.

Druhý den ráno:
Naši ráno odjeli a já došel pro Franka, abychom se šli nasnídat a pak na pláž. "Franku dělej nemám na tebe celej den" "Už běžím" odpověděl Frank.

NA pláži:
Frank se šel koupat a já měl konečně chvilku pro sebe. Když jsem se po chvíli podíval jestli je Frank v pohodě. Najednou jsem si však všimnul uplně něčeho jinýho :Frank v těch plavkách vypadá opravdu hrozně sexy" mumlal si pod fousy. "Ale co to plácám, nesnášim ho a jsme na holky, nemuže se mi líbit kluk, anebo jo??" Vrtalo mi to hlavou, najednou jsem si vybavoval každý jeho upřímný úsměv každý jeho dotyk. Ale vykašlal jsem se na to a šel jsem se potápět. Pod vodou jsem narazil na Franka a už sem mu nějak automaticky sáhnul TAM. Když jsem se vynořil Frank zůstal jako opařený a řekla a udělal něco co jsem ani za mák nečekal: "Ge-e…v-víš já tě s-strašně m-miluju." A políbil mě na rty, ale jen lehce a nerozvážně, nevěděl jestli smí, až když jsem řekla s užasným pocitem u srdce, jako kdybych tuhle větu v sobě dusil od doby kdy ho znám, "Já tebe taky a moc, promiň že jsem se k tobě tak choval" "To nevadí Gee". Frank se opět začal přibližovat a políbil mě, ale jinak než předtím rozvážně přesně jsme oba věděli, co děláme a že to oba chceme.

Vylezli jsme z vody ruku v ruce, posbírali jsem všechny věci a vydali jsme se k hotelu. Naši se měli vsátit až večer, takže jsme měli pokoj jen pro sebe.

Na pokoji u Geeho:
"Víš Gee mám nápad" "Jakej Fee" "Ty mi říkáš Fee??" "No jasně teď už nemám důvod ti tak neříkat, když tě miluju, tak jakej máš nápad??" "Co kdybychom se šli společně vysprchovat" koukal na mě psíma očima, tomu pohledu jsem prostě najednou nemohl odolat: "Pro tebe všechno zlatí" Jenž ta voda co nám tekla po tělech byla jen kulisa, já jsem Feeho ocucával jako to nejsladší lízátko na světě, ale při tom už nám oběma stáli jako stožáry, tak mi to Fee honil. "Miluju tě Fee, Www" "To já tebe víc, oohhh(promiňte že to tak řeknu ale vzdychali jsme jak dvě nadržený děvky.). Najednou jsem si kleknul a začal jsem ho trápit, líbal jsem ho od podbřišku dolů a na pinďovi a čekal jsem až začne žadonit. "Ge-e ne-netrap mě pro-prosím." Potom jsem ho vzal do pusy a lízal ho od zhora dolů. Pak podle jeho zrychleného dechu jsem poznal že už brzy bude, a udělal se mi do pusy, strašně mi to chutnalo. Poté jsem se oba osprchovali a přesunuli jsme se na postel. Jako kdyby Frankie tušil že mezi námi něco bude, sáhl do tašky a vyndal lubrikant a já jako kdyby to byl povel jsem se otočil na záda a nechal jsem ho aby mi natřel mojí prdelku a fee řekl: "Kdyby tě to bolelo řekni" "Neboj když jsi semnou vydržim všechno a já po tom toužim stejně jako ty." Fee začla opatrně jen jedním prstem a pokračoval až tam měl tři. Žadonil jsem jako malé dítě: "Fee chci tě v sobě". Na tenhle povel jako by Frank čekal, prudkým přírazem se do mě dostal a dhuhou rukou mi honil toho mýho. Podle vzdechu jsem poznal že se do mě udělá. "AAAA" Krásně to tam hřálo, bylo to příjemný já se mu udělal do ruky.Lehli jsme si na postel vedle sebe a usnuli, probudili jsme se téměř společně, když jsem si uvědomil, že se zachvíli vrátěj rodiče, vše jsme uklidili, oblékli jsme se a rozdali karty. Takhle probíhala celá dovolená. Naši byli překvapení, jak jsme se skamarádili ( Kdyby věděli xDxD).

Po příjezdu domu atd.:
Já se kvůli Feemu rozešel se svojí holkou, a včera, přesně na naše 3 výročí (jsme spolu už 3 roky) jsem Franka požádal o ruku a on souhlasil, takže na jaře budeme mít svatbu. Naši rodiče to už neřeší, smířili se stím a naše štěstí nám přejí.
Takhle končí příběh nenávisti, která se změnila v lásku na celý život

THE END

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | 19. dubna 2009 v 10:48 | Reagovat

tohle je silně, hufté, nádherné, krásné ....prostě bomba!
ale jako fakt! Moc se mi to líbí, piš prosím dál. Máš dobře nakročeno ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama