Duben 2009

Skrytá láska

9. dubna 2009 v 19:05 | Princess of evil |  Frerard
tak tohle byl můj upe první frerard v životě...a myslim teda že na poprvý je to celkem ...:D:D

Tenkrát mi bylo asi 15 a měl jsem jet na dovolenou s rodiči, praštěnym bráchou Micekym, klukem kterýho upe nesnášim a jeho rodiči.

Mumlám si pro sebe: "Takhle jsem si teda prázky nepředstavoval, chtěl jsem bejt doma se svojí holkou a …" Tak pochopte mě je mi 15 a jsem jedinej od nás ze třídy kdo je ještě panic.

Po příjezdu na letiště už na nás Ierovi čekali, bohužel i s tím jejich protivným fakanem, kterýmu dali jménu Frank! "Proboha!" řekl jsem tak aby mě nikdo neslyšel.

V letadle:
Všichni nasedli do letadla a mě se stalo to nejhorší co se mohlo stát. "NEE, s váma v žádnym případě nesedim. Mickey ty chrápeš a slintáš a tebe naprosto nesnášim!" Ovšem nic jinýho mi nezbylo, atak jsem si sedl k okýnku a nevnímal ty dva tupce vedle sebe. Když v tom začal Frank křičet: "U toho okno musim bejt já, protože zvracim." "Co to plácáš?" Odpověděl jsem. "Jestli bliješ tak si sedni k uličce, ať to máš blíž k hajzlu!" Mickey raději nic neříkal, pže bych mohl ode mě dostat pěstí, ale Frankovi začaly stékat po tváři slzy. To mě ovšem naštvalo ještě víc: "Nechápu proč bulíš, tak si sem pojď sednout, kdo tě tady bude poslouchat těch pár hodin než doletíme do Malagy (to je ve Španělsku, kdyby někdo nevěděl)." "Děkuju" zašeptal Frank. "Hmm není zač" a od té chvíle už nikdo nepromluvil ani slovo.

V Malage na letišti:

" Kde jsou moje milovaný kufříky???" div se opět nerozbrečel Fee a aby toho nebylo málo ještě jsem do něj strčil se slovy: "Jsi slepej, kdyby ses podíval na jmenovku, všiml by sis že už ti tu čtvrt hodiny běhá kufr dokola." Cestu autobusem raději vynechám…

V hotelu:
První co nám rodiče po příjezdu a vybalení kufrů, který byly s prominutím těžký jako kráva a to doslova, že oni jedou zejtra s Mickeym a Ierovýma na výlet a že se vrátěj až večer, a že jestli ci tak mužu jet taky. "NEE PROBOHA JEN TO NE, ZŮSTÁVÁM V HOTELU" řekl jsem. Ovšem to jsem netušil co mě čeká moji rodiče řekli že jestli se Frankiemu nechce, že ho pohlídám já. Hrozná to představa…"chtěl jsem mít klid a místo toho tady mám hlídat nějakýho malýho parchanta?" "Ale Gee je to jen pro dnešek" řekla máma. Nezbylo mi než souhlasit aspoň že Mickeyho berou sebou.

Druhý den ráno:
Naši ráno odjeli a já došel pro Franka, abychom se šli nasnídat a pak na pláž. "Franku dělej nemám na tebe celej den" "Už běžím" odpověděl Frank.

NA pláži:
Frank se šel koupat a já měl konečně chvilku pro sebe. Když jsem se po chvíli podíval jestli je Frank v pohodě. Najednou jsem si však všimnul uplně něčeho jinýho :Frank v těch plavkách vypadá opravdu hrozně sexy" mumlal si pod fousy. "Ale co to plácám, nesnášim ho a jsme na holky, nemuže se mi líbit kluk, anebo jo??" Vrtalo mi to hlavou, najednou jsem si vybavoval každý jeho upřímný úsměv každý jeho dotyk. Ale vykašlal jsem se na to a šel jsem se potápět. Pod vodou jsem narazil na Franka a už sem mu nějak automaticky sáhnul TAM. Když jsem se vynořil Frank zůstal jako opařený a řekla a udělal něco co jsem ani za mák nečekal: "Ge-e…v-víš já tě s-strašně m-miluju." A políbil mě na rty, ale jen lehce a nerozvážně, nevěděl jestli smí, až když jsem řekla s užasným pocitem u srdce, jako kdybych tuhle větu v sobě dusil od doby kdy ho znám, "Já tebe taky a moc, promiň že jsem se k tobě tak choval" "To nevadí Gee". Frank se opět začal přibližovat a políbil mě, ale jinak než předtím rozvážně přesně jsme oba věděli, co děláme a že to oba chceme.

Vylezli jsme z vody ruku v ruce, posbírali jsem všechny věci a vydali jsme se k hotelu. Naši se měli vsátit až večer, takže jsme měli pokoj jen pro sebe.

Na pokoji u Geeho:
"Víš Gee mám nápad" "Jakej Fee" "Ty mi říkáš Fee??" "No jasně teď už nemám důvod ti tak neříkat, když tě miluju, tak jakej máš nápad??" "Co kdybychom se šli společně vysprchovat" koukal na mě psíma očima, tomu pohledu jsem prostě najednou nemohl odolat: "Pro tebe všechno zlatí" Jenž ta voda co nám tekla po tělech byla jen kulisa, já jsem Feeho ocucával jako to nejsladší lízátko na světě, ale při tom už nám oběma stáli jako stožáry, tak mi to Fee honil. "Miluju tě Fee, Www" "To já tebe víc, oohhh(promiňte že to tak řeknu ale vzdychali jsme jak dvě nadržený děvky.). Najednou jsem si kleknul a začal jsem ho trápit, líbal jsem ho od podbřišku dolů a na pinďovi a čekal jsem až začne žadonit. "Ge-e ne-netrap mě pro-prosím." Potom jsem ho vzal do pusy a lízal ho od zhora dolů. Pak podle jeho zrychleného dechu jsem poznal že už brzy bude, a udělal se mi do pusy, strašně mi to chutnalo. Poté jsem se oba osprchovali a přesunuli jsme se na postel. Jako kdyby Frankie tušil že mezi námi něco bude, sáhl do tašky a vyndal lubrikant a já jako kdyby to byl povel jsem se otočil na záda a nechal jsem ho aby mi natřel mojí prdelku a fee řekl: "Kdyby tě to bolelo řekni" "Neboj když jsi semnou vydržim všechno a já po tom toužim stejně jako ty." Fee začla opatrně jen jedním prstem a pokračoval až tam měl tři. Žadonil jsem jako malé dítě: "Fee chci tě v sobě". Na tenhle povel jako by Frank čekal, prudkým přírazem se do mě dostal a dhuhou rukou mi honil toho mýho. Podle vzdechu jsem poznal že se do mě udělá. "AAAA" Krásně to tam hřálo, bylo to příjemný já se mu udělal do ruky.Lehli jsme si na postel vedle sebe a usnuli, probudili jsme se téměř společně, když jsem si uvědomil, že se zachvíli vrátěj rodiče, vše jsme uklidili, oblékli jsme se a rozdali karty. Takhle probíhala celá dovolená. Naši byli překvapení, jak jsme se skamarádili ( Kdyby věděli xDxD).

Po příjezdu domu atd.:
Já se kvůli Feemu rozešel se svojí holkou, a včera, přesně na naše 3 výročí (jsme spolu už 3 roky) jsem Franka požádal o ruku a on souhlasil, takže na jaře budeme mít svatbu. Naši rodiče to už neřeší, smířili se stím a naše štěstí nám přejí.
Takhle končí příběh nenávisti, která se změnila v lásku na celý život

THE END


Zimní noc

9. dubna 2009 v 15:22 | Princess of evil |  Ostatní tvorba
tak tohle jsem napsala jako velkej sloh do školy...a zajímá mě i váš názor..:D...já vim opakuju se:D:D

Sedím u okna a nemám náladu vůbec na nic, nejraději bych se sebrala a utekla, utekla pryč od všeho, co mě štve a tíží, ale nejde to. Je večer a já sem rozhodnutá nejít spát, ale pozorovat ten života dávající cyklus dne a noci.
Ne celý kraj již dopadá mlha a sní mráz oznamující, že se blíží ona, ta zlá a proradná královna noc. Zahalí všechno do černo-černého kabátu. Tam, kde si ještě před chvílí spokojeně hrály všechny děti, se najednou začnou objevovat poslové královny, kteří oznamují, že je čas jít se schovat, a že slunce nemá již žádnou moc. Nejraději bych vyběhla ven a sama bych se místo slunce, které podle mého vzdalo svou bitvu až příliš lehce, poprala s tajemnou královnou, která neukazuje svůj obličej.
Začíná na mě padat únava a sní spojená úzkost. Na celém světě není jediného člověka, bytosti nebo nadpřirozeného jevu, který by mi dokázal, nebo chtěl pomoci. Z nebes se v tu samou chvíli, kdy jsem přemýšlela, začali snášet maličcí andílci, kteří během chvíle pokryli celou zemi a zakryli jí bílou peřinkou, jako by se báli, že jí královna noc ublíží. U tohohle okna sedím už několik hodin a vlastně jsem si ani neuvědomila, že zlá královna naplnila svoje výhružky. Všude okolo byla nejhlubší tma, jakou jsem kdy viděla. Napadlo mě, že bych mohla jít na balkon, a tak se taky stalo. Jak krásně šel slyšet ten hlas, hlas kterým promlouvají pouze stromy. Ten hlas zpíval o tom, že noc brzy skončí a celý svět se zase probudí jako Šípková Růženka po polibku prince. Na důkaz se začaly objevovat červánky a slunce naznačovalo svůj souboj s nocí. Na tváři se mi objevil malý úsměv, uvědomila jsem si, že těm stromům věřím, a jak se později ukázalo, udělala jsem správně.
Apollon svedl závěrečný boj s mocnou bohyní Nykty a s bohem Erebem. Tentokrát svůj boj vyhrál a z mého srdce se vytratila nejistota, zklamání a úzkost jako mávnutím kouzelného proutku. Na nebeském moři se objevil zlatý míč, který oznámil, že boj je u konce a noc je zažehnána, a nastává krásný zimní den, zabalený do sněhové peřinky.

Love from hospital

9. dubna 2009 v 15:19 | Princess of evil |  Frerard
Takže tohle je můj uplně první frerard na pokračování, takže buďte opatrní při čtení...a zajímají mě vaše názory...takže komentujte¨

GerardTohle byl můj nejhorší den v životě. "Jak si mi to mohl udělat, proč si mě tu nechal samotnýho", stále jsem si opakoval. "Mickey, proč si jen nemohl jít po přechodu, já tě tak nenávidím" rozplakal jsem se. Tohle se nemělo stát. Pohřeb se konal o 3 dny později, a protože jsme byli jen my dva, musel jsem vše zařídit sám. Bylo toho na mě moc, takže jsme se při svojí řeči na obřadu, když jsem ho viděl Mickeyho ležet v té bílé rakvi a kolem ní plno růží, složil.


Odvezli mě do nemocnice a dávali mi něco na uklidnění, nevím sice co to bylo, ale vím, že sem potom vždycky usnul. Když jsem se probudil, vždycky se na mě laškovně podívala mladá sestřička: "Kurva to neví, že sem gay?"ozývalo se mi v hlavě: "No jasně, že neví to, se v mí zdravotní kartě nepíše." Okřikl ho druhý hlas. Pokaždé když jsem pomyslel na Mickeyho rozbrečel jsem se. Doktoři mě už asi měli plný zuby, tak ke mně zavolali psychose. "Co mu asi tak budu řikat." Křičel jsem na doktora, co mi to přišel oznámit. "No tak uklidněte se pane Wayi, vždyť…" "Já se mám uklidnit? Vyserte se kurva na mě a jděte léčit někoho kdo to potřebujete odtoho tu ste ne? A hlavně mi nevykládejte, že je to pro moje dobro." "S takovým přístupem se odtud jentak nedostanete. Psycholog přijde ve dvě." "Hm" odpověděl jsem a vzápětí jsem usnul.Probudilo mě až ťukání na dveře. "Dále" hlesl jsem a on vstoupil do místnosti. "Dobrý den, jmenuji se Frank Iero a budu vaším psychologem." pozdravil a představil se. "Dobrý de-en… já-já jsem…" Soukal jsem ze sebe musel jsem vypadat jako uplnej blbec. Byl nádhernej, měl tetování a piercing, jak někdo takovej muže dělat psychologa. "Nad čím tu vlastně přemýšlim, před pár dny mi umřel brácha a já tady přemejšlim nad nějakym krásnym psychoušem." Říkal jeden hlas v mé hlavě a ten druhý na to: "No a co potřebuješ se odreagovat. Nemužeš pořád myslet na to co se stalo." "Já vím, jste Gerard Way" vytrhl mě z myšlenek a přitom se na mě tak krásně usmál a zadíval se na mě těma hlubokýma očkama. Ale náš rozhovor nebyl takový jak jsem čekal, povídali jsem si o hudbě a zjistili jsme, že máme stejný vkus. Naše dvouhodinové sezení vypršelo: "Tak zítra, náš čas uběhl" řekl Frank "Nashledanou, tak zítra." A on odešel. Těším se na zítra, ne, těším se na povídání stímhle Bohem….


FrankPřivezli nám nějakýho chlápka, co se složil na pohřbu bratra. Měl jsem sním mít ve dvě sezení. Když jsem přišel k jeho dveřím, zaťukal jsem a po výzvě vstoupil dovnitř. "Proboha ten chlap je anděl. Ty jeho vlasy, jak mu krásně padali do tváře, vypadal rozespale, asi jsem ho vzbudil, nad něčím to přemýšlím, právě mu umřel brácha, ale on vypadal, že taky o něčem přemýšlel." honilo se mi hlavou. Pozdravil a představil jsem se, z něj to nějak nešlo tak sem mu pomohl: "já vím, jste Gepard Way." Pak jsme si dvě hodiny povídali o hudbě a k mému překvapení mám stejný vkus. Asi byl trochu překvapený, že chlap jako já (tetování, piercing) muže dělat psychouše. Ty dvě hodiny uběhly jako voda a já musel jít…no každopádně se těším na zítřek….

Ajojky

9. dubna 2009 v 15:08 | Princess of evil |  About me
Ahojky lidičky....jak se máte?? Dneska sem tenhle blog založila, protože sem se už opravdu hodně mocmoc nudila a nenapadlo mě nic jinýho...xD

Asi mě budete pokládat za uplnou blbku, ale stim už sem smířená....jak řekla moe kámoška kluci můžou podvádět, střídat nás jako ponožky..ale my jako holky budeme vždycky ty kurvy...to řikám z vlastní zkušenosti....

abych se vlastně vrátila k tomu, proč sem tenhle článek začala, chtěla sem abyste o mně aspoň něco málo věděli tak třeba moje jméno je Princess of evil (koho by zajímalo jak sem k tomuhle jménu přišla tak napište), ale jinak kámoši mi povětšinou neřeknou jinak než Hedr....jsem na to zvyklá, brzo mi bude 15 xDxD, žiju v zapadákově, ale líbí se mi tu je tu klid a mám tu kámoše...velkoměsto neni všechno...i když tam zejtra odjíždim :D:D


No tak já radši končim, stejně to nikdo číst nebude xD


XOXOX
Your Princess of evil